2011 m. rugpjūčio 16 d., antradienis

bags

Hermes Birkin
Tai rankinė, kuri pavergė mano širdį. Dabar noriu jos! Nebereikia man jokių Vuitton'ų, nors ir juos labai myliu. Myliu rankines, be jų net neišgyvenčiau :D. 

Hermes rankinės pagarsėjusios kaip labiausiai mūsų garsiausių stileivų dėvimos. (Madona, J.Lopez, Blake Lively, ir daug kitų garsenybių). Kadangi jas nusipirkti sau leisti gali tikrai ne visos moterys, merginos, panelės, todėl jos yra elito viršūnėlėje. Iš tiesų, jos tikrai labai brangios, ir gyvenant Lietuvoje įpirkti jas tikrai sudėtinga (bent jau orginalą), o aš kopijos nenoriu. Apskritai nemėgstu repilic'ų. Kam pirkti firminę rankinę, jeigu negali nusipirkti orginalo? Geriau iš vis nedėvėti tos firmos apdarų ar ko nors. 
Iki šiol mylėsiu Vuitton'ą, bet nuo šiol mylėsiu ir Hermes. Tikriausiai dabar jeigu prasidėtų lietuvoje Hermes mada, kas antra vaikščiotų su padirbtomis Hermes Birkin rankinėmis, ačiū dievui tokios katastrofos dar KOL KAS nėra. 
 Štai taip atrodo Hermes Birkin rankinės. Tikrai nepasakysi, kad nemadingos ar negražios. Žinoma, kiekvienam savo, bet manau ne daug kas atsispirtų šioms elegantiškoms rankinėms. :)

4 komentarai:

 1. Labas, rašau tau dėl vienos priežasties, atsiprašau jei tau tai nepatiks, bet... Neseniai pradėjau rašyti blogą, bet neturiu jame palaikymo foloweriu labai mažai. :] Galbūt tu galėtum padėti ir jei tau blog'as patiktu galėtum prisijungti?

  http://itsmylife-silvia.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tokio tipo rankinukų mačiau pavasarį New Yorker'yje ir net turguje. Dar tik nepaplito plačiai šita "mada". :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Silvija, pažiūrėjau tavo blogą, jame neradau nieko išskirtino. Eilinės pasakaitės kaip tu ryte atsikėliai. :) Be to, pats pigiausias būdas įtikti visiems, tai mėtyti link'us į kitų blogus, kad pažiūrėtų..
  Egle, kadangi New Yorker'yje neapsipirkinėju, taigi nemačiau, bet jeigu laaabai mirsiu dėl šios rankinės, galbūt pasidomėsiu. Bet labiausiai norėčiau nusipirkti orginalią Hermes rankinę :)
  Ieva, pritariu. :)

  AtsakytiPanaikinti